Anket Başlığı: Güncellemeden Memnun Musunuz?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet
100.00%
2 100.00%
Hayır
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Zamion101

Güncelleme #0.1.2

Konuyu Başlatan Zamion101

56
1
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
#1
Sevgili AnimeWho? Forumu üyeleri,

Bu yazımda size AnimeWho? Forumu ve AnimeWho? İndirme sunucusu üzerinde yapmış olduğum güncellemeler ve eklemiş olduğum yeniliklerden bahsedeceğim.

Uzun zamandır bilinen bir problem vardı, kendisi Onay maili göndermemek olarak biliniyordu bu yüzden bir sürü yeni kayıt olan kullanıcılarımız vermiş olduğumuz imkanlardan yararlanamadılar. AnimeWho? Yönetim Ekibi olarak bu durumdan dolayı sizlerden tekrardan özür dileriz.

Sorunun kaynağını anlamak biraz zaman aldı çünkü sadece bizimle alakalı bir sorun değildi. Mail sunucumuz, Cloudflare ve G-Mail üçlemesinin yanlış ayarlanması ve forum üzerinde yapmış olduğumuz kod düzenlemelerinden dolayı Mail sistemimizde hata meydana gelmiş durumdaydı. En sonunda hatayı çözmeyi başardık. Şu andan itibaren bütün maillerimiz eksiksiz bir şekilde tarafınıza gönderilebilmektedir.

Sıradaki yeniliğimiz ise şöyle;

Biliyorsunuzdur Tamamlanan veya Devam eden projelerimizin olduğu alt-forum içinde konularımızda bölümlerin toplu linklerini (Mega, Yandex, Cloud ve Who?) paylaşmaktayız. Who? alternatifi bizim kendi alt-domainimiz (https://serv01.animewho.com) üzerinde çalışan bir sistem. Bu sistemin en kötü yanı istediğimiz gibi sistem üzerinde kısıtlama yapamıyordur. Neden mi kısıtlama yapmak istiyoruz? Bu konu hakkında şunu söylemek istiyorum. Sistem üzerinde her anime öncellikle Çıkış Yılına sonrasında Çıkış Mevsimine göre alt bölümlere ayrılmaktadır. Bazı durumlarda sadece o anime ve o animenin diğer türlerine (2. sezon,3. sezon, OVA, Spin-off) erişim sağlanmasını istiyorduk. Bu nedenle dün (05.10.2019) entegre edilen yenilik ile  sisteme sadece forum üzerinden erişim sağlanmış oluyor. Forumda istediğiniz animenin forum konusundan forum tarafından otomatik olarak oluşturulan 1 saatlik ve sadece size özel linkler ile artık sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bu güncelleme ile sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz. Umarım bu güncellemeden memnun kalırsınız. 
Hepinize İyi Günler Dilerim.


#2
Tebrikler. Ellerinize sağlık!
Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi