MakeFish

Yeni Gelenler

Konuyu Başlatan MakeFish

384
5
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Selam!
Ben Can,
21 yaşındayım Hatay'da yaşıyorum ünide mimarlık okuyorum pc,yazılım işlerine ilgili olup belli düzeyde bilgimde vardır.
AnimeWho'nun teknik desteğiyim denebilir fena üşengecimdir o yüzden lütfen buna saygı duyup taleplerinizi minimum düzeyde tutun

Başlattım;
Alttakinin sakalı var.

Selam Herkese!
Benim adım Berke. Programlamaya meraklı biri ve aktif geliştiriciyim. Java(Uzman),Python(Yeni),PHP(Orta),SQL,C#(Orta) dillerini bilmekteyim. Animelere meraklıyım hatta anime bölüm ve vocaloid çevirileri yapmaktayım. AnimeWho?'nun site sorumlusu ve teknik desteğim. Altından kalkamayacağım işleri kabul etmem bu yüzden sizi geri çevirirsem size kötü bir ürün vermemek ve mutsuz bir müşteri olmamanız için yaptığımı bilin.

Sorunun cevabı;
Var ama sık sık kısalttırıyorum.

Devam ettirdim;
Alttakinin aklında milyon dolarlık bir fikir var ama bunu hayata geçirecek birini bulamamış.
(Duyulan en klişe fikir)

Gosui

Sa 

tuttu
Devamı:
alttaki buranın site dekorunu çok beğenmiş

(11-07-2019, 17:20)Gosui Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gosui

Sa 

tuttu
Devamı:

Adı üstünde tanışma bölümü kendinizi tanıdıktan sonra "tuttu Devamı:" yazabilirsiniz.Aksi halde aynı şekilde yazmaya devam ederseniz uyarı atacağım bilginize bu yazdığım mesaja geri cevaplama yapmazsanız sevinirm,iyi eğlenceler dilerim.
[Resim: giphy-downsized-large.gif]

(11-07-2019, 18:54)Prenses Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2019, 17:20)Gosui Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gosui

Sa 

tuttu
Devamı:
Adı üstünde tanışma bölümü kendinizi tanıdıktan sonra "tuttu Devamı:" yazabilirsiniz.Aksi halde aynı şekilde yazmaya devam ederseniz uyarı atacağım bilginize bu yazdığım mesaja geri cevaplama yapmazsanız sevinirm,iyi eğlenceler dilerim.

Sakin ol canım olur öyle bu kadar tepkiye gerek yok Smile

Selam!
Ben Mert, Sanatsal kişiliğim ve bulunduğum sektörün ayrıcalığı ile Meruemu adını kullanıyorum.
26 yaşındayım Sakarya'da yaşıyorum Ayvansaray üniversitesi Tasarım ve Animasyon mezunuyum. Sakarya Üniversitesinde Teknokentte mobil, bilgisayar ve VR oyun/uygulama teknolojisi için Tasarım ve Animasyon işleri yapıyorum.

Sorunun cevabı;
Sayılır.

Devam ettirdim;
Alttaki yaptığım iş ile ilgili meraklı birisi.

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi